Witajcie!

Z głową w chmurach to strona, która powstała z marzeń i fantazji. Nic więc dziwnego, że znaleźć tu można nieprzebrane grono niezwykłych osobliwości. Lecz wbrew pozorom, mając głowę w chmurach, można też twardo stąpać po ziemi i przyglądać się światu i ludziom z wielką ciekawością. Dzięki tym wnikliwym obserwacjom moje zwierzaki i cała reszta przybrały całkiem realnych kształtów. Niektóre z nich przypominają ludzi, których spotkać można na ulicy czy w tramwaju. A niektóre wręcz są bliźniaczo podobne do mnie samej. Może się więc zdarzyć, że i Wam będą kogoś przypominać, bo chyba każdy czasem czuje się jak lew ze zmokłą grzywą czy tchórzliwa mucha.
Tak czy inaczej najważniejsze dla mnie jest, byście i Wy choć przez chwilę mieli głowę w chmurach. Dlatego też mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych, którzy wierszy nie lubią są bajki. Ci zaś, którym rymy wcale nie przeszkadzają, mogą przebierać w dłuższych wierszach i króciutkich rymowankach.

W tym miejscu chciałam serdecznie podziękować mojej siostruni Ani Machnik, gdyż bez jej namów i wielkiej pomocy ta strona nigdy by nie powstała, Filipowi Sułkowskiemu za to, że zechciał ożywić kilka wierszyków swoimi genialnymi ilustracjami oraz Maćkowi Pilniewiczowi za pomoc techniczną i dzielną walkę z rosyjskimi hakerami. Bardzo Wam dziękuję!

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.